• Reklam
AKÇAKOCA’DA AK PARTİ KULİSLERİ KAYNIYOR!

AKÇAKOCA'DA AK PARTİ KULİSLERİ KAYNIYOR!

AK Parti Akçakoca İlçe başkanlığı için önümüzdeki günlerde yeni atama yapılacak.

07 Mayıs 2019 - 17:03

AK Parti Akçakoca İlçe başkanlığı için önümüzdeki günlerde yeni atama yapılacak.

Bilindiği gibi 5 yıla yakın süredir AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı görevini sürdüren Dergah Akça, geçen hafta kendi rızası ile görevinde istifa etmişti.

Akça'nın istiasıyla boşalan ilçe başkanlığı koltuğu için görüşmelere başlandı. Hem il başkanı Mustafa Keskin, hem de genel merkezden gelecek koordinatör milletvekili, parti yöneticileriyle istişarelerde bulunacak. Daha sonra ilçe başkanlığına atama yapılacak.

 

YEMENİCİ DEVREDE

Bu arada, seçimi kaybeden eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici'nin ilçe başkanı olabilmek için kulis çalışmaları yaptığı bildirildi.

Partinin önde gelen isimleriyle temas kurduğu belirtilen Yemenici'nin, protokolde yer bulabilmek ve siyasetin içinde kalabilmek için ilçe başkanlığı koltuğunu çok istediği ifade edildi.

Ancak, AK Parti kaynaklarına göre, seçimi açık farkla kaybeden Cüneyt Yemenici'nin ilçe başkanı olması durumunda AK Parti'nin Akçakoca'daki erime sürecinin daha da hızlanabilir. Ayrıca Yemenici'ye parti yönetimi ile tabanından tepkiler olduğu söyleniyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MAYA BOZULDU, HAMUR YENİDEN YOĞRULMALI
    1 yıl önce
    başkanın hatalarından dolayı ilçe başkanı cezalandırılıyor ama yerine sebep olan belediye başkanı ilçe başkanı yapılıyorsa metal yorgunluğunun ötesinde maya bozulmuş demektir, hamur yeniden yoğrulmalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 25 ÖLÜ
AKÇAKOCA VE YIĞILCA’YA GİRİŞ ÇIKIŞ KISITLAMASI KALDIRILDI
AKÇAKOCA VE YIĞILCA’YA GİRİŞ ÇIKIŞ KISITLAMASI KALDIRILDI