Reklam
AK PARTİLİ ESKİ BAŞKAN SOKAKTA RAHAT GEZEMİYOR!

AK PARTİLİ ESKİ BAŞKAN SOKAKTA RAHAT GEZEMİYOR!

Bolu eski Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sokakta gezerken eskiden mağdur ettiği bazı vatandaşların tepkileriyle karşılaşarak zor anlar yaşıyor.

29 Mayıs 2019 - 13:57

Bolu'da 15 yıl belediye başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, başkanlığı sona erdikten sonra sakatta dolaşırken iki ayrı saldırıya uğradı ve zor anlar yaşıyor. 

Bolu'nun Sesi Gazetesi'nin haberine göre, göre, Alaaddin Yılmaz’a ilk sadırı geçen hafta Alpağut Yolu üzerindeki kahvehanede gerçekleşti. İddiaya göre, başkanlığı süresince işyerini mühürleyerek çalışmasına izin vermeyen bir fırıncı, Yılmaz kahvehaneye girdiği sırada kendisine, “Sen yıllarca benim ekmeğimle oynadın, utanmadan birde kahvehanemize gelebiliyorsun” diyerek, Alaaddin Yılmaz’ı yere yatırıp boğazına çöktü. Bir anda gelişen bu olayı gören kahvehanedeki diğer vatandaşlar, Yılmaz’ı Fırıncının elinden güçlükle aldılar. 

Silah çekmeye kalktı

Bolu Belediye eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, eşiyle birlikte dün öğleden sonra Karamanlı Mahallesi’ndeki bir fırına pide almaya geldiği sırada, bu bölgede daha önce büfesi bulunan bir kişi kendisine, “Sen benim ekmeğimle oynadın” diyerek laf attı.

Büfeci vatandaş ile Yılmaz fırın çıkışında tekrar karşı karşıya geldiği anda, büfeci vatandaş ile Alaaddin Yılmaz arasında ağız kavgası yaşandığı sırada Alaaddin Yılmaz belindeki silaha davranmaya kalkınca, çevreden yetişen vatandaşlar araya girerek olayı yatıştırdılar.      

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • A.Rıza ÖZÇELİK
  3 ay önce
  Yahu nedir insanlara karşı şiddet. Bu kişiler o ilin en çok oy alınarak seçilmiş kişileri çoğunluğun oyu ile seçilen kişilerin yaptıkları kendi tasarrufundamıdır. Şimdi biz devrik Belediye Başkanını nerde görsek(Gördüğümüz yokta) küfür ederek saldırmamız mı gerekiyor. O seçilmiş ve yaptıkları kendi tasarrufunda olmayan seçilmiş bir kişidir. Bu vatandaşlar kendi memleketleri için uğraş vermiş değerli şahsiyetlerdir yapmayın.
 • Düzce Sevdalısı
  3 ay önce
  Beter olsun, az yapıyorlar ona.. Düzce\'yi aşağılıyordu, Düzce ye de gelmesin sakın..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
STANDARD PROFİL, DÜZCE'NİN VE TÜRKİYE'NİN GURURU
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN
KİCK BOKS AVRUPA İKİNCİSİ DÜZCE’DEN