Reklam
  • Reklam
AK PARTİ DÜZCE, BOLU’YU ÖRNEK ALMALI!

AK PARTİ DÜZCE, BOLU'YU ÖRNEK ALMALI!

AK Parti Düzce teşkilatı, Düzcespor'a sahip çıkmazken, Bolu teşkilatının davranışı takdir gördü.

19 Eylül 2020 - 14:50

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Boluspor’un her zaman ve her şartta yanında olduklarını belirterek, “Boluspor, bizim hassas noktamız. Biz de AK Parti Bolu teşkilatları olarak her zaman ve her şartta Boluspor’umuzun yanındayız" dedi.

Boluspor'a destek olan Doğanay, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Bolu kamuoyunun da bilindiği üzere Sayın Abdullah Abat Başkanlığında oluşan yeni yönetimle birlikte şehrimizde de yeni bir heyecan, yeni bir birliktelik oluştu. Boluspor’un sorumluluğu sadece Başkan ve Yönetim Kuruluna ait değil. Eğer içimizde gerçek Boluspor sevgisine sahipsek gerçek bir Bolusporlu isek, bugün de destek vermek en büyük görevimizdir. Bu yüzden Boluspor'a herkesin gerçekten destek vermesi ve 'seviyormuş' gibi yapmaması gerekiyor. Bu yük şehirle paylaşılmalı. Boluspor, Türkiye'nin ve şehrimizin önemli bir markası. Yeni yapılanma sonrası Boluspor Yönetim Kurulunun yaptığı çalışmalar hepimizi heyecanlandırdı, umutsuzluğu attık. Bu yükün altından hep birlikte kalkacağımıza inanıyorum ve inşallah sezon sonunda hedeflediğimiz yer olan Süper Ligde kırmız beyazlı bayrağımızı dalgalandırırız. Bu amaçla Biz de arkadaşlarımızla buna katkı vermek adına ilk deplasman maçının sponsoru olmak isteğimizi Boluspor Yönetim Kuruluna ilettik ve sağolsunlar onlar da kabul ettiler.”

AK Parti Bolu yönetimi, kendi şehirlerinin futbol takımına destek olurken, Düzce yönetiminin Düzcespor'a bugüne kadar hiçbir destekte bulunmaması, "Düzce yönetimi Bolu'yu örnek alsın" şeklinde yorumlara yohl açtı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • beşir dursun
    1 ay önce
    bizim düzceye malesef vekillerden destek yok bu takıma sahip çıkınız başka bir şey demiyorum selamlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR
DÜZCE'DE HAVA KİRLİLİĞİ ARTIYOR
AK PARTİ'DEN YENİ ÜYE SEFERBERLİĞİ
AK PARTİ'DEN YENİ ÜYE SEFERBERLİĞİ