Reklamı Geç
Reklam
AFERİN ÇOCUKLAR

AFERİN ÇOCUKLAR

Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ertuğrul Recep Kocaman LGS'de 90 soruda 90 net yaparak 500 tam puan ile Türkiye birincisi oldu. Ayrıca Bilgi Ortaokulu'ndan Aslınur Eravcı ve Aykut Koçak'ta bütün soruları cevaplandırarak sınavdan tam puan aldılar.  

24 Haziran 2019 - 15:54 - Güncelleme: 24 Haziran 2019 - 20:31

Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ertuğrul Recep Kocaman LGS'de 90 soruda 90 net yaparak 500 tam puan ile Türkiye birincisi oldu. Ayrıca Bilgi Ortaokulu'ndan Aslınur Eravcı ve Aykut Koçak'ta bütün soruları cevaplandırarak sınavdan tam puan aldılar.  

Düzce Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaoukul öğrencisi Ertuğrul Recep Kocaman LGS Sınavında Türkçe, Matematik Fen Bilimleri'nden 20 soruda 20 doğru cevap, İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisinden  ve Yabancı Dil'den 10 soruda 10 cevabı doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı.

Yine Düzce'de Bilgi Ortaokulu öğrencisi Aslınur Eravcı ve Özel bir okulda eğitim gören Aykut Koçak'ta sınavda bütün soruları doğru cevaplayarak, LGS sınavından tam puan aldılar.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİTLERE SAYGINIZ YOK MU?
ŞEHİTLERE SAYGINIZ YOK MU?
13. PALAMUT BRİÇ FESTİVALİ
13. PALAMUT BRİÇ FESTİVALİ