Reklamı Geç
ABDULVAHAP’A İSTİFA ÇAĞRISI!

ABDULVAHAP'A İSTİFA ÇAĞRISI!

​​​​​​​Memur Sen Evleri’ndeki taşınmazların TOKİ tarafından bedelsiz olarak sendikaya devredilmesi üzerine Abdulvahap Özen ve yönetimine istifa çağrısı yapıldı.

05 Ağustos 2017 - 18:15 - Güncelleme: 06 Ağustos 2017 - 17:26

Memur Sen Evleri’ndeki taşınmazların TOKİ tarafından bedelsiz olarak sendikaya devredilmesi üzerine Abdulvahap Özen ve yönetimine istifa çağrısı yapıldı.

TOKİ,  Karahacımusa mahallesindeki Memur Sen Evleri sitesi içinde yer alan 7 dükkan, kreş ve çocuk yuvası ile cami gibi taşınmazları bedelsiz olarak Memur Sen Sendikası Düzce Şubesi’ne bedelsiz olarak devretti.

Bu gelişme üzerine Memur Sen yönetimi sözkonusu mülkler üzerinde tasarrufta bulunmak amacıyla girişimde bulundu.

Olayla ilgili tartışmalar sürerken, site yönetim kurulu başkanı Abdulvahap Özen ve ekibine yönelik tepkiler artmaya başladı.

Site sakinleri, “Abdulvahap ve ekibi her şeyi eline yüzüne bulaştırdı. Bu mülklerde bizlerin hakkı var. Hakkımızı savunamadılar ve sendikaya kaptırdılar. Derhal istifa etsinler, görevi daha ehil insanlara bıraksınlar” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Abdulvahap ve ekibinin ise istifa etmeyecekleri, koltuklarında kalabilmek için şimdiden site sakinlerine yönelik kulis faaliyetlerine başladıkları bildirildi.

 

 

 

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Mahmut
  7 ay önce
  Çekirge bir sıçrar iki sıçrar.. Elbet gerçekler su yüzüne çıkacak seyredip gorelimmm. Adalet in tecellisini.
 • Çalışan
  7 ay önce
  Bu şahıs ve ekibini kimse tutamaz...yıllardır hep uğraşıyorlar amma sonuç hep bunlar galip.....sendika bunlarla uğraşacağına memurun hakkını savunsun....
 • Al birini vur otekine
  7 ay önce
  Adamlar Düzceyi mi düşünmüşler kendilerini mi. Yetim hakkı yiyeyerek kazanılan herşey bogazlarinda kalsın Rabbim fitil fitil cikartsin insaALlah!
 • Hepsi gerçek
  7 ay önce
  Şunu söylemek isterim Memur-Sen konutları oraya değilde mergiç tarafına yapılsaydı oradaki arsa fiyatları bu kadar yükselirmiydi düzce o tarafa gelişeniydi benim orda arsam veya mülkiyetim yok beni gerisi bağlamaz bu yönetimi tebrik ediyorum düzcenin gelişmasindefaydalı olmuşlardır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
12. YIL KONSERİ
12. YIL KONSERİ
TORUN SEVGİSİ
TORUN SEVGİSİ