Reklam
 • Reklam
 400 TON HURDA BUHARLAŞMIŞ
Reklam

 400 TON HURDA BUHARLAŞMIŞ

Düzce Belediyesi'ne bağlı şirketlerde yaklaşık 400 ton hurdanın kaybolduğu iddia edildi.

04 Temmuz 2019 - 17:57 - Güncelleme: 09 Temmuz 2019 - 18:33

İddialara göre, belediyeye ait Yeypaş ve İntaş şirketlerinin deposunda bulunması gereken cd piyasa değeri yaklaşık 600 bin lira olduğu tahmin edilen tahminen 400 ton hurda malzemenin kaybolduğu belirlendi. Hurda malzemenin çalınıp çalınmadığı bilinmezken, nasıl kaybolduğu konusunda soru işaretleri gündeme geldi.

Şirketlerin hurda satışı satışı gerçekleştirmediği, dolayısıyla şirketlerin ve belediyenin kasasına tek kuruş para girmediği öğrenildi.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve ekibi, göreve başlar başlamaz, mali disiplin tedbirlerini uygulamaya geçirdi.

Araçların havuza çekilmesi, işçi mesailerinin kesilmesi, Belediyelerin kredi çekim işlemlerinin durdurulması gibi sıkı mali disiplin kuralları uygulayan belediye yönetimi, önceki dönemlere ait geriye dönük inceleme başlattı.

Kayıp hurdaların izinin sürüldüğü ve bu konuda kurum içinde soruşturma başlatıldığı gelen bilgiler arasında..

Kayıp 400 ton hurda malzemeyle ilgili soruşturmanın kim ya da kimlere uzanacağı merak edilirken, sorumluların ortaya çıkarılması durumunda adli sürecin de başlatılacağı ifade ediliyor.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • hurdacılar
  9 ay önce
  iki beton santireli bir asfalt pilenti eski parkemakinası sahada yaklaşık 400 ton huda parcalar kasaba belediysinden gelen arac parkı nerde aykut denen kenanın adamı asfalt calarak satılmaası afcye daha neler birde kudalar var
 • Zillet
  10 ay önce
  Doktor cengiz bulur ya sever öle şeyleri personeli hırsız yaptılar ayıp be. Hırsız kendileri kendi kendilerini basıp sonrada haber yaptırıyolar ya şaka gibi bir ülkede yaşıyoruz
 • A.Rıza Özçelik
  10 ay önce
  6 sene evveline kadar Düzce de bitik gezen ve o şirketlere ulaşabilecek adamlara baksınlar hemen bulurlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 29 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 32 ÖLÜ