• Reklam
2018’E DAMGA VURANLAR

2018'E DAMGA VURANLAR

Geride bıraktığımız 2018 yılı için en'leri derledik.

05 Ocak 2019 - 17:16 - Güncelleme: 05 Ocak 2019 - 17:20

Geride bıraktığımız 2018 yılı için en'leri derledik. 

YILIN ADAMI : ZÜLKİF DAĞLI

Bağımlılıkla mücadele konusunda Türkiye’ye örnek bir projeyi hayata geçirdi, gençlerin bağımlılıktan kurtarılması amacıyla toplumsal bir seferberlik başlatarak başarılı oldu.

 

YILIN VEKİLİ : ÜMİT YILMAZ

24 Haziran 2018 seçimlerinde 16 yıl aradan sonra MHP’den milletvekili seçildi. Düzce’nin sorunlarını TBMM’de sık sık gündeme taşıyarak, halkın gözü kulağı oldu.

 

YILIN SİYASETÇİSİ : FARUK ÖZLÜ

Aday adayı olmamasına rağmen geniş bir mutabakat ve uzlaşmayla partisi tarafından Düzce Belediye Başkan adayı olarak gösterildi, Düzce siyasetinde önemli bir aktör haline geldi.

 

YILIN YÜKSELENİ : TUNCAY ŞAHİN

Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde karşısına rakip çıkmadı, tarihte bir ilki başararak ve 31 meclis üyesinin tümünün oyunu alarak geniş geniş bir mutabakatla Oda başkanı seçildi.

 

YILIN DÜŞENİ : HİKMET KESKİN

Milletvekili adayı olamadı, belediye başkan adayı yapılmadı, siyaseten yaptığı yanlışların bedelini ödedi ve 4 yılı aşkın AK Parti İl Başkanlığı görevinden sürpriz şekilde istifa etmek zorunda kaldı.

 

YILIN KAYBEDENİ : NUMAN ÇABUK

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den üçüncü sıra milletvekili adayı oldu, kendi seçim bölgesinden beklentilerin altında oy aldı, halktan yeterli destek ve ilgi görmedi ve seçilemedi.

 

YILIN BÜROKRATI : HÜSEYİN DENİZ

Emniyet Müdürü olarak özellikle uyuşturucuyla mücadele ve operasyonlarda başarılı bir performans gösterdi. Asayiş olaylarında azalma görülürken, faili meçhul olayların çözülmesinde başarılı oldu.

 

 

 

 

 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Reis
  1 yıl önce
  Numan çabuk Faruk ozleden sonraki ak partinin en temiz siyasetcisidir .Duzce Halki sadece ikisini yani Faruk ozlu ve Numan Cabuk u bagrina basmistir.Numan Çabuk il baskani olmalidir.
 • Davut Alemdar
  1 yıl önce
  bu isimlerden hizmet adına ilk akla gelen numan çabuktur.100 kişiye sorun 90 ı bu cevabı verir.düzgün duruşlu temiz bir isim..
 • yıkık kentli
  1 yıl önce
  Kendi bölgesinden oy alamayan fahri çakırı 1.sıraya yazarsan Numan çabuk milletvekili olamaz bu tabloyu bildikleri için ayşe keşir ve fahri çakır 1 -2 sıraya kendilerini yazdırdılar.hal böyle olunca köpek barınağı bölgesi olan boğaziçi tepkisini gösterdi ve ak partiye oy vermedi.bu gün seçmen numan çabuk ile ilgili neden pozitif düşünüyor çünkü genç gelecek vadeden biri olduğunu görüyor.
 • mehmet a.
  1 yıl önce
  yılın kaybedeni yorumu nekadar yanlış değerlendirme Armutçu bey, eğer listede Dr Numan Çabuk bey olmasa Ak Parti bu kadar oy alamazdı. düşünceniz halkın görüşünü yansıtmıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONADA BUGÜN: 30 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 30 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 34 ÖLÜ
KORONADA BUGÜN: 34 ÖLÜ